sobota, 9 lutego 2013

Kasiulkowa Koplania Talentów :)

Pewnego pięknego dnia na mojej skrzynce mailowej pojawiła się zaskakująca wiadomość. Otóż Kasia, która prowadzi bloga Kasiulkowe prace szydełkowe  zaprosiła moją skromną osobę do udziału w ankiecie "Kopalnia talentów", promującej blogi, które jeszcze nie są zbyt popularne.
Nawet nie macie pojęcia jak się ucieszyłam! Po pierwsze, bo komuś spodobały się moje rękodzieła, a po drugie, że są jeszcze tacy ludzie, którzy tak po prostu, z dobrego serca i nie oczekując niczego w zamian - pomagają innym.
Kasia kiedyś tak jak ja zaczynała swoją blogową działalność, a teraz kiedy już zaszła tak daleko i zdobyła - godną pozazdroszczenia popularność - chce ułatwić innym rozpowszechnienie ich prac. Jak dla mnie to niesamowite, a Kasia jest wspaniałą osobą.

Nie minęła godzina od ukazania się posta o mnie na blogu Kasi, a na moim blogu i stronie na Facebooku zaczęły pojawiać się komentarze :D:D:D

Nie posiadam się z radości! I bardzo bardzo bardzo jestem wdzięczna Kasi za tę akcję promocyjną organizowaną przez Nią z własnej inicjatywy. To niebywałe!

http://kasiulkoweprace.blogspot.com/2013/02/kopalnia-talentow-ignis.html

5 komentarzy:

 1. Kasia faktycznie ma 1000 pomysłów na minutę- na szczęście wszystkie trafione!!!
  Proszę tylko o zlikwidowanie identyfikatora przy komentarzach bo to skutecznie zniechęca wszystkich do pisania czegokolwiek!!!:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weryfikację obrazkową :)

   Usuń
  2. Dziękuję za uwagę. Zlikwidowane. Rzeczywiście było to zniechęcające, ale nie miałam świadomości, że to mam włączone. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Dla takich osób jak Ty warto to robić :)
  Bardzo dziękuję za wszystkie słowa uznania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne pomysłowe prace, najbardziej spodobały mi się drewniane świeczniki!!!

  OdpowiedzUsuń