środa, 10 kwietnia 2013

Ziarnko do ziarnka a powstanie lampka

  Och..to najdłuższa w moim życiorysie historia powstawania lampy. Zaczęłam ją jakieś 3 lata temu. Stelarz wykonał osobiście mój zdolny tata, więc jak widać hand made od A do Z :)a w dodatku możnaby się zastanowić nad rodzinnym biznesem. Tylko żarówka jest prefabrykowana, nic więcej.

No ale wracając do tematu - jak nie trudno się domyślić czynność "nawlectwa koralikowego" jest niezwyyyykle żmudna. Wiele zimowych wieczorów przeminęło z koralikami, zdarzały się nawet takie gremialne - rodzinne albo jak znajomi przychodzili to ich zaprzęgałam do nawlekania. Starałam się jednak nie nadużywać ich uprzejmości, bo mogliby przestać przychodzić.
I tak powoli praca szła do przodu. 

W końcu zniecierpliwienie przezwyciężyło zapał, były inne zajęcia...obrona dyplomu i takie tam, więc lampa poszła w kąt. Dosłownie. W rzeczonym kącie leżała chyba z rok jak nie dwa i się kurzyła.

Aż któregoś dnia napisała do mnie moja koleżanka z UK z zamówieniem na lampę w stylu tureckim.

W fazie projektu w moim umyśle rozbłysnęła żaróweczka - przecież ta lampa będzie jak znalazł, więc przystąpiłam do jej ukończenia i tak oto jest :) Mój pierwszy produkt eksportowy.

Podziękowania dla wszystkich, którzy mieli w jej powstaniu swój udział:)

4 komentarze:

 1. Lampka jest świetna ! :)
  Zapraszam do mnie po wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt jest po prostu rewelacyjny! Pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka piękna! Nigdy bym nie pomyślała, że taki może być efekt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ileż pracy... jestem pod wrażeniem. Efekt niesamowity.

  OdpowiedzUsuń